ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat документ 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat документ 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat документ 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(тел. факс)

55-18-59

навчально-методичний відділ   

77-57-09

бухгалтерія  

75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Вересень 2018

Віртуальна бібліотечна виставка                «УКРАЇНА – НАТО»

З 18 вересня на сайті центру розміщено новий інформаційний ресурс – Віртуальну бібліотечну виставку.

 

Віртуальна виставка це інформаційний продукт бібліотеки, що  передбачає публічну демонстрацію в мережі Інтернет спеціально підібраних і систематизованих творів друку та електронних ресурсів із книжкового фонду бібліотеки центру, рекомендованих користувачам для огляду, ознайомлення та використання.

 

Пропонуємо вам ознайомитись з першою віртуальною книжковою виставкою

 

«У К Р А Ї Н А – Н А Т О»  

Презентація книжкової виставки «Любіть всім серцем Україну»

В центрі вже стало традицією  розпочинати навчання другого півріччя презентацією тематичної виставки  до Дня незалежності України. Книжкова експозиція «Любіть всім серцем Україну», присвячена 27-й річниці незалежності нашої держави,  висвітлює широку панораму історичних, політичних подій; розповідає про славну історію національних державних символів України: прапора, герба та гімну; розкриває  значення незалежності, як символу споконвічного прагнення українського народу. Хвилюючим розділом виставки є фотоматеріали про потрясіння останніх років: Майдан, Революцію Гідності, Небесну Сотню, АТО, які сприяють вихованню патріотичних почуттів до своєї країни, прагнення відстоювати свободу і територіальну цілісність, проявляти міцну громадянську позицію. Основна мета  книжкової експозиції – посилення патріотичного виховання та формування українця-патріота, що діє на основі національних та європейських цінностей. Презентація книжкової експозиції відбулась 11 вересня 2018 року під час навчання слухачів тематичного короткострокового семінару  «Раннє виявлення, організація та здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які опинилися у складних життєвих обставинах» – спеціалістів районних та міських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, соціальних працівників рад об'єднаних територіальних громад.

Регіональний семінар (освітній воркшоп) для представників вищих навчальних закладів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      У вересні центром продовжено співпрацю з Малопольською школою публічної адміністрації (м. Краків, Польща) в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) з питань підвищення спроможності системи освіти у сфері публічного адміністрування.

13-14 вересня 2018 року на базі центру пройшов регіональний семінар (освітній воркшоп) для представників вищих навчальних закладів. Під час семінару поширено напрацювання учасників воркшопів, що відбулись в м. Києві в червні цього року та продовжено роботу щодо:

1. Формування, на основі європейської практики та українських реалій, навчальних програм для освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр» у сфері публічного адміністрування.

2. Розробки програм післядипломної освіти сфери публічного адміністрування із врахуванням міжнародного досвіду професійного підвищення кваліфікації.

3. Формування спільного бачення професійної спільноти Консорціуму щодо стандартів освітньої діяльності з підвищення кваліфікації у сфері публічного адміністрування.

          Заняття з слухачами проводили Міхав Кудвач (Michał Kudłacz) -  к.е.н., експерт проекту DOBRE Малопольської школи публічної адміністрації, адюнкт кафедри економіки і публічного адміністрування Краківського економічного університету  (м. Краків, Польща) та Роман Жебчук (Roman Zhebchuk) - к.е.н., координатор проекту DOBRE Малопольської школи публічної адміністрації  Краківського економічного університету  (м. Краків, Польща).

Участь у семінарі взяли 20 представників вищих навчальних закладів Івано-Франківської та Чернівецької областей, які вже найближчим часом зможуть долучитися до професійного навчання посадовців у регіонах.