ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Вересень 2013

Завершено німецько-український проект навчання молодих сільських і селищних голів

24 – 26 вересня в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій проходять навчання молодих  сільських, селищних голів на   тематичному короткостроковому  семінарі «Розвиток громадянського суспільства у сільських і селищних громадах». Семінар проводиться як завершальний етап проекту міжнародної технічної допомоги «Формування громадянського суспільства у сільських і селищних громадах Івано-Франківської області», який  було розпочато у березні 2012 року за підтримкою і сприянням Фонду Ганса Зайделя та Державного міністерства внутрішніх справ Баварії (ФРН). Учасники проекту протягом півтора року знайомилися з європейським досвідом залучення громадськості до вирішення проблем місцевого розвитку, розробили і навіть частково впровадили  проекти місцевих ініціатив із залученням активних громадян у своїх громадах, група переможців конкурсу проектів у травні 2013 року мала можливість здійснити ознайомчу поїздку до Федеративної Республіки Німеччини для вивчення практики залучення громадськості до вирішення проблем розвитку територіальних громад.

На семінарі здійснено презентації підсумків реалізації проекту і телевізійного фільму «Баварія: суспільство ініціативних людей», створеного обласним телебаченням «Галичина» на основі матеріалу, знятого під час ознайомчої поїздки до міста Дінкельсбюль у Баварії. У відкритті семінару взяв участь і виступив із вступним словом перший заступник голови обласної ради Олександр Левицький.

Завершальні заняття і консультації з питань удосконалення організації  залучення громадськості до вирішення місцевих проблем проводить на семінарі  доктор Юрген Вальхсхьофер, який має чималий досвід як наукової і викладацької, так  і  практичної  роботи   політика і муніципального діяча (впродовж  18 років був бургомістром міста Дінкельсбюль у Баварії).

Довідка: Проект «Формування громадянського суспільства у сільських і селищних громадах Івано-Франківської області» реалізовувався протягом 2012-2013 років на базі Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за підтримкою і сприянням Фонду Ганса Зайделя та Державного міністерства внутрішніх справ Баварії (ФРН).

 Метою проекту є сприяння формуванню осередків громадянського суспільства у сільських і селищних громадах Прикарпаття через активізацію участі громадян у розвитку місцевого самоврядування шляхом започаткування місцевих ініціатив соціального, культурного, спортивно-масового і т.п. характеру та втілення проектів розвитку місцевого самоврядування на відповідних територіях за участю жителів сіл і селищ, використовуючи німецький досвід залучення громадськості до участі у суспільних ініціативах.

 Учасниками зазначеного проекту  були 47 сільських та селищних голів, відібраних насамперед з числа членів Профспілкової асоціації молодих сільських голів Прикарпаття.

Засідання «круглого столу» на тему «Розвиток лідерства на державній службі»

5 вересня 2013 року в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій відбулося засідання «круглого столу» на тему «Розвиток лідерства на державній службі», в якому взяли участь переможці ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2013 і попередніх років. Засідання організовано центром спільно із Управлінням державної служби Головдержслужби в Івано-Франківській області.

Учасників «круглого столу» привітав заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Криницький О. М., який у своєму виступі наголосив на тому, що сьогодні вирішення завдання стабільного економічного розвитку держави, налагодження ефективного державного управління неможливо без підвищення лідерського потенціалу на державній службі. Таким потенціалом зокрема володіють учасники конкурсу «Кращий державний службовець».

Перед учасниками «круглого столу» виступили начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Івано-Франківській області, кандидат наук з державного управління Онищук С. В., декан факультету управління та інформаційної діяльності Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, професор, доктор філософських наук Дзвінчук Д. І.,  начальник відділу кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації, магістр державного управління               Мельничук А. О., директор обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, магістр державного управління. Волошинський Б. І. та заступник директора центру Бойчук Л. В..

Своїм досвідом і враженнями щодо участі у ІІІ турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» поділилися завідувач сектору екології, природокористування і мінерально-сировинних ресурсів Головного управління економіки облдержадміністрації, переможець ІІ туру та номінант ІІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" 2012 року серед працівників облдержадміністрацій в номінації "Кращий керівник", кандидат екологічних наук Клід В. В., та начальник відділу зв’язків з громадсько-політичними об’єднаннями управління комунікацій з громадськістю департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, переможець ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" серед працівників  Івано-Франківської облдержадміністрації в номінації "Кращий спеціаліст" 2011 року, магістр державного управління Мацюк І. Т.

 

Учасники «круглого столу» при обговоренні подали свої пропозиції щодо удосконалення та запровадження у центрі програм з розвитку лідерства та висловили бажання об’єднатися у фаховий клуб, метою якого буде покращення управлінського потенціалу Прикарпаття.