ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Грудень 2015

Навчання з питань практичного застосування нового антикорупційного законодавства

08 грудня 2014 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тематичний короткостроковий семінар «Окремі питання практичного застосування нового антикорупційного законодавства» для працівників управлінь і відділів Головного управління Державної казначейської служби в Івано-Франківській області.

Семінар проводився з метою забезпечення у державних службовців V-VІІ категорій посад – працівників Головного управління Державної казначейської служби в Івано-Франківській області, необхідного рівня знань щодо основних новацій в антикорупційному законодавстві, що передбачає створення та застосування ефективних правових механізмів запобігання, виявлення, припинення і розслідування корупційних правопорушень.

З метою ефективного засвоєння знань для слухачів розроблено новий випуск 18/15 електронної бібліотеки центру «Окремі питання практичного застосування нового антикорупційного законодавства». 

Виставка до Дня місцевого самоврядування

7 грудня  в Україні відзначається День місцевого самоврядування.

В цей день приймають вітання працівники сільських, селищних, міських, районних та обласних рад, депутати та ветерани місцевого самоврядування.

З нагоди професійного свята в центрі організовано книжкову виставку.

Документи, представлені на виставці, є справжнім орієнтиром в процесі перебудови сучасної моделі місцевого самоврядування в Україні, зокрема, це видання про  децентралізацію влади, здійснення реформ щодо розширення прав і можливостей розвитку територіальних громад, реалізацію спільних проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Матеріали виставки розповідають про переможців Всеукраїнського конкурсу «Найкращі практики місцевого самоврядування», про передовий досвід самоврядних громад. Все це сприяє підвищенню рівня професійності та відповідальності представників органів місцевого самоврядування – в першу чергу перед людьми, які їх обрали.

Повноваження влади на місцях тільки зростатимуть, тому дуже важливим є сьогодні заплановане центром в 2016 році навчання для новообраних посадових осіб місцевого самоврядування.

Виставку презентовано слухачам – посадовим особам місцевого самоврядування та державним службовцям, які проходять навчання в центрі на тематичному постійно діючому семінарі «Ділова українська мова у сфері державного управління».

 

Навчання з питань мобілізаційної роботи

01 – 02 грудня, традиційно, наприкінці року, в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проходить дводенний тематичний постійно діючий семінар «Мобілізаційна робота» для працівників органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, державних підприємств, які відповідають за зазначений напрям роботи.

Актуальність проведення семінару полягає у набутті певних знань, вмінь та навичок у фахівців щодо організації та проведення мобілізаційної роботи, бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час, оборонної роботи в органах державної влади та в органах місцевого самоврядування, з огляду на сучасне політичне і військове становище в Україні.

До проведення навчання залучені провідні фахівці відділу обліково-мобілізаційної роботи обласного військового комісаріату, сектору мобілізаційної роботи та сектору оборонної роботи апарату облдержадміністрації.