ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Грудень 2013

Навчання з питань надання адміністративних послуг

17 грудня 2013 р. в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжив свою роботу тематичний короткостроковий семінар «Надання адміністративних послуг» для керівників, адміністраторів районних, міських центрів надання адміністративних послуг.

В рамках семінару відбулися тренінгові і  практичні заняття, лекції з візуалізацією із залученням високопрофесійного колективу розробників і одночасно викладачів центру. Так, протягом другого дня занять зі слухачами семінару працював  запрошений викладач зі Львова – Ліпенцев Андрій Вікторович, заступник директора з наукової роботи Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та управління проектами. Фахова майстерність та багаторічний досвід викладання у поєднанні із особистою харизмою сприяли створенню творчої атмосфери в аудиторії і ефективному засвоєнню знань.

Семінар став  завершальним навчальним заходом в центрі у 2013 році. Навчанням було охоплено 33 слухачів, яким належить вже з 1 січня 2014 організувати роботу новостворених районних та міських центрів надання адміністративних послуг.

НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Протягом 16 – 17 грудня 2013 року на виконання доручення Віце-премєр-міністра України від 30 серпня 2013 року №26788/3/1-13 щодо підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування з питань надання адміністративних послуг на базі Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій працівники райдержадміністрацій та міськвиконкомів області проходять навчання на тематичних короткострокових семінарах.  Актуальною темою занять на семінарах є використання інструменту електронного урядування у наданні адміністративних послуг громадянам.

16 грудня у центрі проведено одноденний тематичний семінар «Реалізація державної політики у сфері надання адміністративних послуг» для заступників голів райдержадміністрацій, заступників міських голів з економічних питань. У рамках семінару відбулося засідання «круглого столу» з питань забезпечення належної якості роботи міських та районних центрів надання адміністративних послуг за участю першого заступника голови обласної державної адміністрації І.Т.Зварича та першого заступника директора департаменту економіки обласної державної адміністрації В.В.Поповича, які відзначили необхідність ретельної підготовки до своєчасного відкриття та функціонування з нового року центрів надання адміністративних послуг в усіх районах та містах обласного значення. 

Навчання директорів та адміністраторів районних і міських центрів надання адміністративних послугпроходять на дводенному тематичному семінарі «Надання адміністративних послуг» 16 – 17 грудня.

Навчання фахівців із соціальної роботи

04-06 грудня 2013 р. в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводиться тематичний короткостроковий семінар «Підготовка спеціалістів до здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах» для фахівців із соціальної роботи районних, міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Семінар проводиться з метою підвищення професійної компетентності новоприйнятих (восени 2013 року) фахівців із соціальної роботи та запобігання їх професійним ризикам при виконанні службових обовязків.

Заняття зі слухачами фахівці Івано-Франківського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, Івано-Франківського обласного центру зайнятості, представники правоохоронних органів.

При проведенні навчання  викладачами центру застосовуються такі методи навчання як лекції з візуалізацією, лекції-дискусії, заняття з елементами тренінгу, моделювання практичних ситуацій та їх розв’язання, самостійна робота.