ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Жовтень 2015

Впровадження системи електронних державних закупівель в області

20 жовтня 2015 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тематичний короткостроковий семінар «Впровадження системи електронних державних закупівель в області» для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкомів, закладів, підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, організований спільно з департаментом економіки облдержадміністрації. Навчанням охоплений 131 слухач.

Семінар проведено на виконання окремого доручення обласної державної адміністрації «Про застосування системи електронних державних закупівель в області» від 30 вересня 2015 року №45/0/10-15/01-129.

До проведення занять із слухачами були залучені провідні спеціалісти проекту SmartTender.biz (м. Київ).

Для кращого засвоєння знань центром для слухачів семінару підготовлено та розповсюджено CD-диск випуск 6/15 з серії «Електронна бібліотека» «Система електронних державних закупівель», на якому розміщено інформацію про зміни внесені в закони України, які регламентують здійснення державних закупівель, роз’яснення щодо впровадження системи електронних закупівель, встановлення  вимог в документації конкурсних торгів та проведення процедур запиту цінових пропозицій відповідно до внесених змін.

Планування службової кар`єри

12-13 жовтня 2015 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проходить тематичний короткостроковий семінар «Планування службової кар`єри» для працівників апарату і структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів. Навчанням охоплено 20 слухачів.

Семінар проводиться  з метою оновлення та поглиблення знань з проблем організації комунікаційного простору, подолання комунікаційних бар’єрів, стратегії і техніки ведення переговорів, формування належного рівня комунікативності та інформаційної культури посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців, а також активістів молодіжних громадських організацій.

До проведення занять залучені провідні науково-педагогічні працівники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, працівники центру.

Для кращого засвоєння знань для слухачів семінару підготовлено випуск 91/15 з серії «Довідково-інформаційні матеріали» «Особливості розумової праці державного службовця» Кушнірюка В.М.

Виставка видань до проведення Європейського тижня місцевої демократії

12 жовтня 2015 року в рамках заходів Європейського тижня місцевої демократії, який  в щорічно відзначається в області відповідно до Указу Президента України "Про Європейський тиждень місцевої демократії" № 922/2007 від 27 вересня 2007 року, в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій відкрито тематичну виставку книг та інформаційних видань «Європейський тиждень місцевої демократії».

На виставці до уваги слухачів та відвідувачів центру представлено книжкові та періодичні видання, які містять актуальну інформацію про  сучасні тенденції розвитку місцевого самоврядування в Україні  та країнах Європейського Союзу.

Документи та інформаційні матеріали виставки знайомлять з реформуванням місцевого самоврядування в Україні, зокрема у контексті його адаптації до європейської моделі місцевого самоврядування. Окрему увагу тут приділено внесенню змін до Конституції України  щодо децентралізації влади та посилення ролі місцевого самоврядування. Відображено також сучасні процеси об’єднання територіальних громад та оптимізації адміністративно-територіального устрою нашої держави.

Презентація виставки відбулася під час відкриття навчання на тематичному короткостроковому семінарі «Планування службової кар’єри» групи працівників органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій.                                З інформацією про традицію проведення в Україні та області Європейського тижня місцевої демократії перед слухачами виступив директор центру Богдан Волошинський.

 

 

Довідка: 12-18 жовтня 2015 року відповідно до Указу Президента України "Про Європейський тиждень місцевої демократії" № 922/2007 від 27 вересня 2007 року в області проводяться заходи з відзначення Європейського тижня місцевої демократії. Відповідно до зазначеного Указу Європейський тиждень місцевої демократії проводиться в Україні щорічно в тиждень, який включає 15 жовтня – дату відкриття для підписання Європейської хартії місцевого самоврядування в 1985 році.

Європейський тиждень місцевої демократії (ЄТМД)  є загальноєвропейською кампанією, яка передбачає одночасне проведення на національному та місцевому рівнях комплексу заходів, націлених на активізацію процесів розповсюдження інформації щодо принципів та досягнення місцевої і регіональної демократії у Європі, сприяння обізнаності громадян щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залучення до прийняття управлінських рішень.

У 2007 році ЄТМД офіційно стартував 15 жовтня під час проведення 15-ої сесії Конференції європейських міністрів, відповідальних за місцеве і регіональне управління (м. Валенсія, Іспанія), а вже у 2008 році ЄТМД проводився в 47 країнах-членах Ради Європи. Відтоді він став щорічною загальноєвропейською акцією.

Навчання з питань техніки комунікації і ведення переговорів

06 – 08 жовтня 2015 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій вперше у цьому році проводиться тематичний короткостроковий семінар «Техніка комунікації і ведення переговорів» для працівників структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій.

Семінар проводиться  з метою оновлення та набуття працівниками органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування теоретичних та практичних знань щодо техніки комунікації, організації і проведення ділових нарад, зустрічей та мистецтва ведення переговорів.

До проведення занять залучені провідні науково-педагогічні працівники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Для самостійного опрацювання слухачам семінару підготовлено інформаційний матеріал «Техніка комунікації і ведення переговорів» автора Малімона В.І. з серії «Довідков-інформаційно матеріали», випуск 89/15.

Ще один такий семінар для працівників структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій планується провести в грудні 2015 року.