ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Жовтень 2016

Навчання державних службовців за професійними програмами підвищення кваліфікації

В вересні – жовтні 2016 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій завершилися дві професійні програми підвищення кваліфікації державних службовців місцевих органів виконавчої влади (другий тиждень навчань):

 - 19-23 вересня – для спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрацій, категорії посад «В»;

 - 17-21 жовтня – для керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій, категорії посад «Б».

На другому тижні навчань були висвітлені питання державної служби та державного управління, адміністративно-територіального устрою України, правового забезпечення державної служби  в Україні, взаємодії з громадськістю та розвитку громадянського суспільства, організації роботи державного службовця, електронного урядування тощо. В окремих питаннях, відповідно до категорій посад, лекції були поглиблені та розширені.

До викладання запрошувались викладачі вищих навчальних закладів Івано-Франківська: Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, викладачі – практики та працівники обласної державної адміністрації та обласної ради.

В якості підсумкового контролю знань слухачі двох груп успішно склали тести з питань конституційних засад та політичного устрою України, законодавчих та ґендерних аспектів державної служби та державного управління, антикорупційного законодавства, діловодства та організації роботи державного службовця, взаємодії з громадськістю, менеджменту та соціально-психологічних аспектів державного управління,  електронного урядування в Україні.

Для самостійного опрацювання слухачам професійних програм було роздано випуск 103/16 з серії  «Довідково-інформаційні матеріали» «Підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування» та роздатковий матеріал «Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу».

Удосконалення роботи з документами

11-12 жовтня у центрі проводився тематичний короткостроковий семінар «Удосконалення роботи з документами у місцевих органах виконавчої влади» для начальників загальних відділів райдержадміністрацій та міськвиконкомів. Слухачі семінару знайомилися із загальними правилами документування управлінської діяльності, нормами офіційно-ділового стилю української літературної мови, типовими помилками у службових документах, а також із організацією контролю за виконанням документів, роботою з архівними документами, а також мали можливість ознайомитися із методикою  самостійного вивчення іноземної мови з використанням ресурсів мережі Інтернет та бібліотек області.

Другий день навчання був у більшій мірі орієнтований на практичні заняття і проходив на базі облдержадміністрації, де перед слухачами виступив Крецул В.В., заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації. Практичні заняття проводили Щербатюк О.С., начальник управління документообігу та контролю апарату облдержадміністрації та Зелінська Н.М., заступник начальника управління.

З метою ефективного засвоєння знань фахівцями управління документообігу та контролю апарату облдержадміністрації, для слухачів семінару розроблений роздатковий матеріал, з питань організації роботи з документами у місцевих органах виконавчої влади.