Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat документ 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat документ 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(тел. факс)

55-18-59

методичний відділ   

77-57-09

бухгалтерія  

75-14-11 

  Адрес:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Жовтень 2017

Навчання  з питань  протидії насильству у сім’ї

19 жовтня 2017 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочався тематичний короткостроковий семінар «Протидія насильству у сім’ї» для працівників структурних підрозділів соціальної сфери облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, відповідальних за реалізацію політики з питань сім’ї. Навчанням охоплено 25 слухачів.

Семінар проводиться з метою актуалізації та поглиблення знань працівників структурних підрозділів соціальної сфери облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, відповідальних за реалізацію політики з питань сім’ї, зокрема щодо організації та проведення роз’яснювальної роботи з питань протидії насильству у сім’ї.

Заняття зі слухачами проводять: Карпенко З.С.,  завідувач кафедри педагогічної та вікової психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор психологічних наук, професор, Стельмах Г.Л., начальник відділу сім’ї та програм соціального розвитку департаменту соціальної політики облдержадміністрації, Ковальчук В.Д., заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги в Івано-Франківській області, заслужений юрист України, фахівці Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Для самостійного опрацювання слухачі отримали роздатковий матеріал, створений спільно з фахівцями департаменту соціальної політики облдержадміністрації.

Десята річниця проведення Європейського тижня місцевої демократії в Україні  (2007-2017)

Україна офіційно святкує десяту річницю проведення Європейського тижня місцевої демократії. Це – загальноєвропейський захід, покликаний сприяти залученню громадськості до участі у вирішенні питань місцевого значення.

 Перший «Європейський тиждень» в Україні було проведено 15-22 жовтня 2007 року на  виконання Указу Президента України від 27 вересня 2007 року №922/2007 «Про Європейський тиждень місцевої демократії».

11 жовтня 2017 року в рамках проведення у нашій державі ювілейного відзначення Європейського тижня місцевої демократії в центрі розгорнуто виставку книг та інформаційних видань в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Виставка представляє позитивний досвід європейського демократичного управління, який стає орієнтиром для місцевого і регіонального розвитку територій України. Документи та інформаційні матеріали знайомлять з методами розв’язання проблем децентралізації влади в Україні через посилення ролі місцевого самоврядування та з зарубіжним досвідом залучення громадськості до вирішення проблем розвитку територіальних громад.

Презентація виставки проходила під час навчання на тематичному короткостроковому семінарі «Захист прав та інтересів дітей» працівників служб у справах дітей обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій та міськвиконкомів.

Під час інформаційного заходу перед присутніми виступив директор центру Богдан Волошинський, який розповів про практику проведення  Європейського тижня місцевої демократії на Прикарпатті.