ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Жовтень 2013

Зустріч переможців ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2011-2012 рр.

22-23 жовтня 2013 р. в Обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій організовано тематичний короткостроковий семінар «Менеджмент і лідерство у державних органах» для працівників районних державних адміністрацій – учасників щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Семінар організовано напередодні ІІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2013 року, проведення якого заплановано на кінець жовтня у м. Кєві. Актуальність даного форму обумовлена додатковою  можливістю для учасників в спілкуванні, обміном досвідом, набутті лідерських навичок для підвищення власного професійного рівня та карєрного зростання учасників. А зокрема можливістю пройти додатковий вишкіл  перед відповідальним і заключним етапом Конкурсу.

В рамках семінару організовано тренінгові заняття із залученням висококваліфікованих викладачів кафедри державного управління і місцевого самоврядування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, а зокрема:

Малімона Віталія Івановича –  доцента, кандидата наук з державного управління;

Кушнірюка Володимира Михайловича –  доцента кафедри державного управління і місцевого самоврядування, кандидата психологічних наук;

Витко Тетяни Юліанівни –  доцента кафедри державного управління і місцевого самоврядування, кандидата наук з державного управління;

Стельмащук Лариси Степанівни – асистента кафедри,

а також поділився власним досвідом участі у конкурсі

Клід Віктор Васильович – завідувач сектору екології та природокористування департаменту економіки обласної державної адміністрації, магістр державного управління, кандидат біологічних наук, - призер ІІІ туру  щорічного  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2012 році.

На тематичних зустрічах зі слухачами взяли участь  керівники області:

Вишиванюк Михайло  Васильович –  голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації;

Криницький Олександр Михайлович – заступник голови - керівник апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації;

Зварич Ігор Теодорович –  директор департаменту економіки - заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації, доктор політичних наук;

Панасюк Руслан Володимирович  –  заступник Івано-Франківського міського голови, магістр державної служби;

Прокопів-Старчевська Надія Ярославівна – керівник Центру надання адміністративних послуг Івано-Франківського міськвиконкому;

Онищук Світлана Василівна – начальник Управління державної служби Головдержслужби України, кандидат наук з державного управління;

Кукуля Анжела Іванівна – завідувач сектору управління персоналом на державній службі аналітичного відділу Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу;

Гушпіт Ніна Никифорівна – голова обкому профспілки працівників державних установ.

Участь у форумі взяли 23  слухача, – державні службовці VІ–VIІ категорій посад, працівники районних державних адміністрацій. Викладачі та учасники мали змогу поспілкуватися, подискутувати та отримати фахову інформацію щодо питань впровадження менеджменту і лідерства у державних органах.

В області стартував Європейський тиждень місцевої демократії

  14-20 жовтня 2013 року відповідно до Указу Президента України "Про Європейський тиждень місцевої демократії" № 922/2007 від 27 вересня 2007 року в області проводяться заходи з відзначення Європейського тижня місцевої демократії. Відповідно до зазначеного Указу Європейський тиждень місцевої демократії проводиться в Україні щорічно в тиждень, який включає 15 жовтня – дату відкриття для підписання Європейської хартії місцевого самоврядування в 1985 році.

Одним з перших заходів Тижня у нашій області стало проведення 15 жовтня Івано-Франківським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій дискусії – «круглого столу» на тему «Європейські орієнтири розвитку місцевого самоврядування в Україні» для активістів молодіжних громадських організацій (Молодіжної адміністрації області, Молодіжного міськвиконкому, Школи лідерів, Ради молодих юристів) за участю начальника відділу забезпечення моніторингу обласних програм та аналізу бюджету виконавчого апарату обласної ради, кандидата економічних наук Назара Косаревича, першого заступника Головного управління юстиції Мінюсту України в області, депутата обласної ради, заслуженого юриста України Володимира Ковальчука і директора центру Богдана Волошинського.

Під час дискусії обговорено особливості сучасної європейської моделі місцевого самоврядування,  проблеми сучасного розвитку місцевого самоврядування в Україні відповідно до принципів Європейської хартії місцевого самоврядування,  а також адаптації європейського досвіду місцевого самоврядування в Україні.

Відбулася також презентація телевізійного документального фільму «Баварія: суспільство ініціативних людей», створеного обласним телебаченням «Галичина» на основі матеріалів, знятих під час ознайомчої поїздки у травні 2013 року до ФРН групи молодих сільських голів – учасників проекту міжнародної технічної допомоги «Формування громадянського суспільства у сільських і селищних громадах Івано-Франківської області».

 Усі учасники заходу отримали  інформаційний буклет «Європейський тиждень місцевої демократії», виданий центром.

 Довідка:

1. Європейський тиждень місцевої демократії (ЄТМД)  є загальноєвропейською кампанією, яка передбачає одночасне проведення на національному та місцевому рівнях комплексу заходів, націлених на активізацію процесів розповсюдження інформації щодо принципів та досягнення місцевої і регіональної демократії у Європі, сприяння обізнаності громадян щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залучення до прийняття управлінських рішень.

У 2007 році ЄТМД офіційно стартував 15 жовтня під час проведення 15-ої сесії Конференції європейських міністрів, відповідальних за місцеве і регіональне управління (м. Валенсія, Іспанія), а вже у 2008 році ЄТМД проводився в 47 країнах-членах Ради Європи. Відтоді він став щорічною загальноєвропейською акцією.

Місія Європейського тижня місцевої демократії - проведення в містах та регіонах всієї Європи інформаційно-роз’яснювальних кампаній стосовно:

   ·принципів функціонування національних органів самоврядування та залучення до цього процесу громадян;

   ·європейських стандартів та кращих практик місцевого і регіонального розвитку;

   ·ролі та інструментів інституцій спільної Європи в процесі зміцнення демократії на місцях.

Провідною темою  Європейського тижня місцевої демократії у 2013 році  визначено «Активна громадянська позиція: голосування, залучення, участь».

2. ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ «БАВАРІЯ: СУСПІЛЬСТВО ІНІЦІАТИВНИХ ЛЮДЕЙ»  створено у вересні 2013 році обласним телебаченням «Галичина» (автор сценарію Іван Гладиш, оператор Петро Солтис). Для створення фільму використано матеріал, відзнятий у м. Дінкельсбюль у Баварії у травні 2013 року під час ознайомчої поїздки групи молодих сільських голів Прикарпаття.