ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat документ 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat документ 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat документ 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(тел. факс)

55-18-59

навчально-методичний відділ   

77-57-09

бухгалтерія  

75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Квітень 2018

Надання адміністративних послуг

17 квітня у центрі відбулось навчання першої групи керівників та спеціалістів районних, міських, рад об’єднаних територіальних громад центрів надання адміністративних послуг на семінарі «Надання адміністративних послуг». Відповідно до плану-графіка  навчань на 2018 рік для цієї категорії слухачів 18 вересня в центрі заплановано провести навчання другої групи.

На семінарі вивчалися питання, які стосувалися організації надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування та райдержадміністраціями, де давалась також оцінка діяльності центрів надання адміністративних послуг за даними моніторингу, а також розглядалися особливості забезпечення надання через центри надання адміністративних послуг з питань соціального захисту  населення та ефективні шляхи комунікації.

Слухачі семінару брали активну участь в обговоренні цих питань, що дасть змогу їм оновити знання та застосовувати їх на належному професійному рівні.

Сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства та їх взаємодія з органами виконавчої влади

Протягом 11-12 квітня в центрі проведено навчання на дводенному тематичному короткостроковому семінарі працівників облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, рад об’єднаних територіальних громад на тему «Сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства та їх взаємодія з органами виконавчої влади», яким охоплено 18 слухачів.

Слухачі семінару мали можливість ознайомитись з порядком реєстрації та діяльності громадських об’єднань, особливостями створення консультативно-дорадчих органів при органах виконавчої влади, з питаннями щодо  взаємодії інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади та залучення додаткового фінансування для сприяння місцевого розвитку. Також акцентувалась увага і на психологічних аспектах налагодження співпраці місцевих органів влади з громадськими організаціями.

В останній день семінару, слухачі мали зустріч із директором Центру НАТО Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидатом політичних наук Білоусом О.М. Під час тематичної дискусії обговорювалися питання співробітництва України з НАТО та організація інформування громадськості про державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції України. Слухачі отримали роздаткові матеріали, які підготовлені управлінням громадської дипломатії НАТО-службою преси та засобами масової інформації.

Для самостійного опрацювання слухачі також отримали навчально-методичні матеріали випуску 73 «Комунікативні технології у публічному управлінні»», автором якого є Малімон В.І., доцент кафедри публічного управління та адміністрування Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.