ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Листопад 2014

Навчання з питань реалізації інвестиційної та іноваційної політики в області

12 листопада 2014 р. у центрі розпочалось навчання працівників райдержадміністрацій та міськвиконкомів на дводенному тематичному короткостроковому семінарі "Актуальні питання реалізації інвестиційної та інноваційної політики в області".

Слухачі семінару ознайомляться з практикою створення бізнес-інкубатора на базі вищих навчальних закладів, проектами громадської організації «Мережа сприяння конкурентоспроможності та інноваційності», з перспективами розвитку наукового парку для Прикарпаття та комерціалізацією об’єктів інтелектуальної власності в Україні та за кордоном.

До викладання на цьому семінарі залучені викладачі – практики Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, фахівці Головного управління Державної фіскальної служби в області, департаменту економіки облдержадміністрації, ДП "Івано-Франківськстандартметрологія", а також обласної організації Товариства винахідників і раціоналізаторів України та громадської організації "Мережа сприяння конкурентоспроможності та інноваційності".

Семінар «Відкритість і прозорість діяльності місцевих органів влади»

Івано-Франківський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за підтримкою і сприянням Фонду Ганса Зайделя (ФРН) та спільно з Івано-Франківською обласною організацією Національної спілки журналістів України 10 – 11 листопада проводить тематичний короткостроковий семінар «Відкритість і прозорість діяльності місцевих органів влади».

Метою семінару є удосконалення підходів до висвітлення діяльності місцевих органів влади області, пошук шляхів налагодження ефективної співпраці місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування із засобами масової інформації (ЗМІ), а також використання у цій роботі німецького досвіду відкритої і прозорої діяльності органів публічної влади.

У відкритті семінару 10 листопада взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Левицький, заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Вікторія Плахта, директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації Ігор Дебенко.

Цільова група учасників семінару включає працівників райдержадміністрацій і міськвиконкомів, які ведуть питання комунікацій із громадськістю і співпраці із засобами масової інформації, та головних редакторів періодичних друкованих видань, засновниками яких є місцеві органи влади області.

На семінарі розглядаються проблеми реалізації принципів відкритості і прозорості у діяльності органів влади у демократичній державі, налагодження співпраці місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування із ЗМІ, правового регулювання відносин ЗМІ із засновниками. Буде представлено досвід взаємодії органів місцевого самоврядування із ЗМІ у Землі Баварія у Федеративній Республіці Німеччині.

Заняття за тематикою теоретичних і практичних аспектів взаємодії місцевих органів публічної влади із ЗМІ у Федеративній Республіці Німеччині проводить доктор Юрген Вальхсхьофер, який має чималий досвід як наукової і викладацької, так і практичної роботи управлінця (впродовж 18 років був бургомістром міста Дінкельсбюль у Баварії).

До проведення занять у другий день семінару будуть також залучені керівні працівники департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації та головного управління юстиції в області, керівництво обласної організації Національної спілки журналістів України, науково-педагогічні працівники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Навчання  з питань підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядування

03 – 04 листопада 2014 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проходив тематичний короткостроковий семінар “Підготовка проектів і програм розвитку місцевого самоврядування” для сільських, селищних голів та працівників міськвиконкомів, виконавчих апаратів районних рад. В третій (від початку року) групі навчався 21 слухач.

Уперше такий семінар проводився спільно з Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр». Основну частину тренінгових занять першого дня проводили тренери ЗУРЦ, Довган Левко Васильович та Лазарчук Петро Якович, які охарактеризували описову частину проектної заявки, бюджет проекту, його написання та обгрунтування, а також особливості складання проектних заявок на Фонд підтримки місцевого самоврядування. Для самостійного опрацювання від ЗУРЦ слухачі отримали комплект навчальних видань, який включав:

1. Стоцько З. Основи залучення ресурсів у громаді: навч. посіб. / Зоряна Стоцько; [Західноукраїнський ресурсний центр]. – Львів :Видавництво ТзОВ «Часопис»,2012. – 64с.

2. Полуйко В. Основи менеджменту, орієнтованого на результат: навч.посіб. / Василь Полуйко; [Західноукраїнський ресурсний центр]. - Львів :Видавництво ПП Кудла Г.Я.,2010. – 64с.

3. Програми розвитку села в Україні: збірник матеріалів/[Західноукраїнський ресурсний центр]. - Львів :Видавництво ПП Кудла Г.Я.,2014. – 64с.

4. Стоцько З. Основи управління у неурядових організаціях: навч. посіб. / Зоряна Стоцько, Левко Довган. ; [Західноукраїнський ресурсний центр]. – Львів :Видавництво ТзОВ «Часопис»,2012. – 64с.

5. Лазарчук П. Основи розвитку громади: навч. посіб. / Петро Лазарчук; [Західноукраїнський ресурсний центр]. – Львів :Видавництво ТзОВ «Часопис»,2012. – 64с.

6. Журнали «Громадські ініціативи»: весна 2014, літо 2014.

Другого дня заняття зі слухачами проводили фахівці – практики: Цимбалюк Юрій Володимирович, заступник начальника відділу забезпечення моніторингу обласних програм та аналізу бюджету виконавчого апарату обласної ради, магістр державної служби та Кулик Тетяна Павлівна, асистент кафедри теорії економіки та управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Відповідно до плану-графіка центру до кінця листопада 2014 року пройдуть навчання ще дві групи слухачів.