ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Листопад 2016

Презентація тематичної виставки «День Гідності та Свободи»

«Встановити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно

21 листопада» – йдеться в Указі Президента України № 872/2014.

21 листопада 2016 року в центрі організовано тематичну ілюстративну виставку «Революція Гідності: ми маємо пам’ятати», присвячену  революційним подіям в листопаді 2013 - лютому 2014 рр. на Євромайдані, її учасникам та значенню цих подій у розвитку громадянського суспільства.

Основною темою виставки є вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

 Виставка знайомить слухачів з публікаціями письменників, науковців, публіцистів, які розповідають про революційні події, дають їм моральну та фахову оцінку та  розмірковують про значення суспільних змін для націотворення.

«Після Майдану українці змінилися. Народ виріс у Націю. Україна не тільки заговорила, але й продемонструвала себе сильною нацією, яка не боїться викликів часу, війни, економічної катастрофи. Українці нарешті відчули й усвідомили себе окремою самобутньою нацією, яка прагне мати власний шлях розвитку, який ґрунтувався б на загальнолюдських цінностях».

З 21 по 25 листопада 2016 року, слухачі, які навчаються в центрі, мають можливість ознайомитися з матеріалами тематичної ілюстративної виставки «Революція Гідності: ми маємо пам’ятати».

Навчання  з ділової української мови у сфері державного управління

01  - 04 листопада 2016 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій традиційно напередодні відзначення в області Дня української писемності і мови відбувся тематичний постійно діючий семінар «Ділова українська мова у сфері державного управління» для працівників апарату і структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, виконавчих апаратів обласної і районних рад, міськвиконкомів, органів державної влади. Навчанням охоплено 27 слухачів.

Метою семінару було поглиблення знань працівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування із сучасної української літературної мови і ділового мовлення; розвиток мовних та мовленнєвих  вмінь і навичок, які допоможуть забезпечити професійну діяльність на рівні сучасних законодавчих вимог.

До участі у семінарі були залучені викладачі – мовознавці вищих навчальних закладів Івано-Франківська: Пахомов В. М., доцент кафедри соціальних комунікацій та права Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, кандидат філологічних наук, Деркачова О. С., доцент кафедри філології і методики початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат філологічних наук, а також викладачі – практики. Слухачів семінару забезпечено навчально-методичним матеріалами в електронному вигляді, підготовленими працівниками центру.

Під час семінару 3 листопада слухачі взяли участь у презентації нового видання «Тлумачний словник – довідник гуцульських говірок» автора Шкрумеляка Михайла Степановича.