ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Лютий 2014

Звіт за лютий

У лютому 2014 року центром проведено всі 11 планових навчань, в яких взяли участь 259 слухачів, тобто планові показники за кількістю навчань та за кількістю слухачів виконано на 100,0 відсотків(таблиця 1).

У лютому 2014 року центром проведено:

- три навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для 22 (план - 25 осіб) секретарів сільських, селищних рад, для 25 (план - 25 осіб) спеціалістів з бухгалтерського обліку виконавчих комітетів сільських, селищних рад та для 19 (план - 25 осіб) спеціалістів-землеворядників виконавчих комітетів сільських, селищних рад;

- три навчання на тематичних короткострокових семінарах:  два навчання на тематичному короткостроковому семінарі "Правове регулювання земельних відносин" для 46 (план - 50 осіб) для сільських, селищних голів, землевпорядників виконавчих комітетів сільських, селищних рад, одне навчання на тематичному короткостроковому семінарі "Процедура вступу на державну службу та її документальне оформлення" для 32 (план - 25 осіб) для керівників служб персоналу структурних підрозділів облдержадміністрації та  райдержадміністрацій, одне навчання на тематичному короткостроковому семінарі "Надання соціальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми»" для 37 (план - 30 осіб)  керівників і спеціалістів районних та міських центрів соціальних служб для сім’ї та молоді та одне навчання на тематичному короткостроковому семінарі "Підготовка проектів і програм розвитку місцевого самоврядування" для 19 (план - 25 осіб) для сільських, селищних голів, працівників міськвиконкомів, виконавчих апаратів районних рад, міськвиконкомів, органів державної влади;

- три навчання на тематичних постійно діючих семінарах:  одне навчання на тематичному постійно діючому семінарі "Надання адміністративних послуг" для 37 (план - 19 осіб) керівників та спеціалістів районних міських центрів надання адміністративних послуг, одне навчання на тематичному постійно діючому семінарі "Ділова українська мова у сфері державного управління" для 21 (план - 25 осіб) працівника апарату і структурних підрозділів облдержадміністрації та  райдержадміністрацій, виконавчих апаратів обласної і районних рад, органів державної влади та одне навчання на тематичному постійно діючому семінарі "Сучасні інформаційні технології у сфері державного управління" для 15 (план - 10 осіб) працівників органів місцевого самоврядування і органів виконавчої влади.

До викладання у центрі в лютому 2014 року залучено 60 викладачів, в тому числі 1 професор, доктор наук, 3 кандидати наук з державного управління, 3 магістри державного управління, 7 магістрів державної служби. Протягом звітного періоду заняття в центрі проводили 8 науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів, 48 працівників органів влади та 4 представники громадських організацій.

Протягом лютого заняття у центрі проводили науково-педагогічні працівники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, а також керівники та провідні фахівці головного управління Держземагентства в області, Головного управління Державної казначейської служби України в області, Головного управління Міністерства доходів і зборів України в області, Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, Івано-Франківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області обласної державної адміністрації та обласної ради,  та Управління державної служби  Головного управління державної служби України в області, а також 5 штатних працівників центру.

Навчання на семінарі з ділової української мови

24 лютого 2014 р. в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочався тематичний постійно діючий семінар «Ділова українська мова у сфері державного управління» для працівників апарату і структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, виконавчих апаратів обласної і районних рад, міськвиконкомів, органів державної влади.

На виконання обласної Програми захисту і розвитку української мови на території Івано-Франківської області на 2013-2015 роки, затвердженої  рішенням обласної ради від 23 серпня 2012 року №607-17/2012, для цієї категорії слухачів протягом 2014 року за тематикою зазначеного семінару в центрі заплановано провести усього три семінари, зокрема ще два навчання для наступних груп: 12-15 травня і 27-30 жовтня.

До викладання на цьому семінарі залучені викладачі – науково-педагогічні працівники  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, а також фахівці – практики, працівники загального відділу апарату та управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

З метою ефективного засвоєння знань і практичного застосування слухачі семінару отримали навчальний посібник «Загальне діловодство. Вимоги до оформлення документів» за редакцією викладача тематичного семінару В.Пахомова – доцента кафедри соціальних комунікацій та права ІФНТУНГ, кандидата філологічних наук.

Навчання з питань підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядування

20 лютого 2014 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій стартував перший у цьому році тематичний короткостроковий семінар “Підготовка проектів і програм розвитку місцевого самоврядування” для сільських, селищних голів та працівників міськвиконкомів, виконавчих апаратів районних рад. Навчанням охоплено 19 слухачів.

Семінар проводиться з метою ознайомити слухачів з особливостями розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій для залучення фінансування проектів від донорів, що присутні в Україні, та інституційних фондів ЄС. Актуальності цьому навчанню надає те, що з 11 лютого 2014 року оголошено подання заявок на участь у V обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Відповідно до плану-графіка центру протягом 2014 року заплановано провести пять таких навчань з питань підготовки проектів і програм розвитку місцевого самоврядування.

Навчання сучасним інформаційним технологіям у сфері державного управління

У 2014 році у центрі продовжується навчання управлінських працівників області з питань використання інформаційних технологій у їх діяльності.

17 лютого 2014 р. в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочався тематичний постійно діючий семінар «Сучасні інформаційні технології у сфері державного управління» за третім рівнем підготовки для працівників структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад, виконавчих апаратів районних рад.

Протягам тижня слухачі вивчатимуть інформаційні та комунікаційні можливості мережі Інтернет, програму створення презентацій MS PowerPoint.

До викладання на цьому семінарі залучені викладачі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, фахівець відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату обласної державної адміністрації та працівники центру.

З метою ефективного засвоєння знань слухачам семінару видано збірник лабораторних робіт «Інтернет-технології в управлінській діяльності» серії «Довідково-інформаційні матеріали»

Навчання з питань надання адміністративних послуг

14 лютого 2014 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся другий у цьому році тематичний постійно діючий семінар “Надання адміністративних послуг” для керівників районних, міських центрів надання адміністративних послуг. Навчанням охоплено 23 слухачів.

Актуальним на семінарі стало проведення тематичної дискусії зі слухачами на тему: «Систематизація та стандартизація адміністративних послуг, які надаються центрами надання адміністративних послуг (ЦНАП)» за участі керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та представників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в області:

Поповича Володимира Васильовича, директора департаменту економіки обласної державної адміністрації;

Шкунди Світлани Григорівни, заступника директора департаменту економіки обласної державної адміністрації;

Озорович Маряни Олександрівни, начальника управління сімї і молоді департаменту освіти, науки, сімї, молоді та спорту обласної державної адміністрації;

Рачук Тетяни Михайлівни, заступника начальника відділу соціальних гарантій управління соціального захисту населення департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації;

Шевчука Ігоря Володимировича, заступника начальника містобудування та архітектури департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації;

Жили Сергія Васильовича, першого заступника Головного управління Держземагентства в Івано-Франківській  області;

Капусняка Михайла Михайловича, начальника  юридичного відділу Головного управління Держземагентства в Івано-Франківській області;

Дутчак Ірини Іванівни, начальника відділу державної реєстрації управління державного земельного кадастру Головного управління Держземагентства в Івано-Франківській  області;

Рудницького Ореста Миколайовича, заступника начальника управління – начальника відділу паспортної роботи, громадянства та реєстрації фізичних осіб Управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області;

Нестерака Ростислава Богдановича, головного спеціаліста відділу паспортної роботи, громадянства та реєстрації фізичних осіб Управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області;

Прокопів-Старчевської Надії Ярославівни, начальника відділу дозвільно-погоджувальних процедур (Дозвільний центр міста Івано-Франківська), державного адміністратора, магістра державної служби.

Модератором тематичної дискусії виступила Аронець Леся Лазарівна, директор державного підприємства  «Івано-Франківський молодіжний центр праці».

Навчання з питань процедури вступу на державну службу та її документальне оформлення

13 лютого 2014 р. в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводився тематичний короткостроковий семінар «Процедура вступу на державну службу та її документальне оформлення» для керівників служб персоналу структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій.

Відповідно до плану-графіка  для цієї категорії слухачів протягом 2014 року в центрі заплановано провести цикл семінарів:

·    «Проходження та припинення державної служби» 07 травня;

·    «Професійний розвиток державного службовця» 18 вересня;

·    «Пенсійне забезпечення державного службовця» 19 листопада.

До викладання на цьому семінарі залучені викладачі – практики, фахівці Управління державної служби Головного управління державної служби України в Івано-Франківській області, відділу кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації та працівники центру. З метою ефективного засвоєння знань для слухачів семінару розроблений роздатковий матеріал з питань вступу на державну службу згідно чинного та нового законодавства про державну службу та з використання офісного програмного забезпечення «MicrosoftOffice» для оформлення запитів щодо проведення спецперевірки.

Навчання з надання соціальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми

10 лютого 2014 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочався тематичний короткостроковий семінар «Надання соціальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми» для керівників та спеціалістів районних, міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (навчається 37 слухачів). Семінар проводиться з метою забезпечення у зазначеної категорії слухачів необхідного рівня знань щодо особливостей організації та проведення соціальної роботи з особами, які постраждали від торгівлі людьми. Програма семінару розроблена на виконання наказу Мінсоцполітики від 16 серпня 2013 року № 508 і листа Мінсоцполітики від 21 серпня 2013 року № 527/0/15-13/56.

З метою ефективного засвоєння знань для слухачів семінару спільно із задіяними викладачами семінару розроблено випуск 3/14 електронної бібліотеки центру «Надання соціальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми».

Відповідно до плану-графіка центру у першому кварталі 2014 року семінар на зазначену тему проводитиметься ще для однієї групи слухачів.