ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Січень 2016

ПОЧАЛИСЯ НАВЧАННЯ НОВООБРАНИХ ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗА ПРОФЕСІЙНИМИ ПРОГРАМАМИ

Протягом 25-29 січня 2016 року в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводяться  навчання перших двох груп уперше обраних сільських і селищних голів та секретарів сільських і селищних рад за ліцензованими професійними програмами підвищення кваліфікації. Протягом першого тижня навчань посадовці вивчають конституційні засади здійснення державного управління та місцевого самоврядування, повноваження органів місцевого самоврядування у сфері фінансів, регулювання земельних відносин, організації цивільного захисту та дій при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій, практичні аспекти організації роботи місцевих рад та їх виконавчих органів, зокрема з питань роботи із зверненнями громадян, службовими документами, забезпечення доступу до публічної інформації, проведення мобілізаційної роботи, ведення погосподарського обліку, реєстрації актів цивільного стану. Окрема увага на заняттях приділяється питанням застосування антикорупційного законодавства, правового регулювання служби в органах місцевого самоврядування, підготовці та проведення сесій і засідань виконкомів сільських і селищних рад. Всього протягом січня – вересня у центрі за цими програмами пройдуть навчання 11 навчальних груп новообраних посадовців (близько трьохсот осіб). До проведення занять зі слухачами залучено практиків-управлінців, які займають (чи у минулому займали) відповідальні посади у місцевих органах виконавчої влади та місцевих радах, зокрема й досвідчених колишніх голів сільських рад. Окремі групи слухачів буде сформовано також для навчання на тематичних постійно діючих семінарах з питань сучасних інформаційних технологій та основ електронного урядування.

27 січня зі слухачами зустрівся перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, який охарактеризував сучасний стан й актуальні проблеми розвитку місцевого самоврядування в Україні та на Прикарпатті, розповів про початок діяльності і перспективні плани роботи обласної ради сьомого демократичного скликання, прокоментував найновіші зміни бюджетного і податкового законодавства, повідомив про можливості участі сільських і селищних рад у щорічному обласному конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування та участі у проектах міжнародної технічної допомоги, а також відповів на питання посадовців.

ВЕБ-КОНФЕРЕНЦІЯ «СОБОРНІСТЬ УКРАЇНИ:  НОВІ  ВИКЛИКИ»

22 січня 2016 року Івано-Франківський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій взяв участь у проведенні веб-конференції  «СОБОРНІСТЬ УКРАЇНИ: НОВІ  ВИКЛИКИ», традиційно приуроченої до відзначення Дня Соборності України.

Конференція проводилася за участю Івано-Франківського, Запорізького, Миколаївського та Чернігівського центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у формі діалогу, із  залученням до участі у ній теоретиків і практиків державного управління, науково-педагогічних працівників.

 У конференції взяли участь науковці, викладачі вищих навчальних закладів, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій Івано-Франківська, Запоріжжя, Миколаєва та Чернігова.

Прикарпаття на веб-конференції представили:

Панасюк  Руслан Володимирович  – директор Регіонального офісу реформ в Івано-Франківській області, магістр державної служби,

Онищук Світлана Василівна – начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях, доктор наук з державного управління,

Сабадуха Володимир Олексійович – кандидат філософських наук, доцент,

Мацюк Ірина Тарасівна – начальник відділу зв’язків з громадсько-політичними об’єднаннями Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації,

Волошинський Богдан Іванович  –  директор центру, магістр державного управління.

Учасники конференції обговорили сучасні тенденції децентралізації державного управління, реформування місцевого самоврядування і територіального устрою держави, зокрема перший досвід діяльності об’єднаних територіальних громад, актуальні проблеми впровадження нового законодавства про державну службу і формування сучасних підходів до професійного навчання нової генерації управлінських кадрів в Україні. 

Коляда

Колядування - невід'ємна частина різдвяних свят. Вони традиційно  містять  побажання здоров’я, багатства, доброго врожаю в  Новому році.

В святкові дні можна почути різні різдвяні пісні, як  відомих авторів, так і старовинні народні колядки. Саме такі пісні підготували і розучили з дітьми вчителі Івано-Франківської дитячої музичної школи №1.

15 січня 2016 року учні музичної школи завітали в Івано-Франківський  обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій традиційно привітати колектив  з Новорічними святами.

Юні колядники  в жартівливій формі вітали з Новим Роком, співали короткі колядки на мотив народних пісень, читали вірші про Свято Різдва Христового.

 

Сію, сію, посіваю, 

З Різдвом вас вітаю! 

Ви давайте, не позіхайте, 

Та в мішок чого-небудь кидайте, 

І тоді вас цілий рік 

Чекає і щастя, і дохід!

 

На завершення дійства директор центру Богдан Волошинський подякував колядникам за гарний настрій та позитивні емоції, побажав всім здоров’я і щастя у Новому році та подарував учасникам дитячої коляди солодкі подарунки.