ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat документ 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat документ 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat документ 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(тел. факс)

55-18-59

навчально-методичний відділ   

77-57-09

бухгалтерія  

75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Травень 2016

Виставка до Днів Європи в Україні

Відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року №339/2003 в третю суботу травня в усій державі відзначається День Європи в Україні.

Саме тому, напередодні святкування Дня Європи, 19 травня 2016 року в центрі відбулася презентація тематичної книжково-ілюстративної виставки книг та інформаційних видань про Європейський Союз та європейську інтеграцію України «День Європи в Україні».

Відкриття виставки проходило для слухачів, які навчалися за професійними програмами підвищення кваліфікації сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад.

На виставці представлені видання, які розповідають цікаві факти про європейські країни, із яких дізнаємося, як живуть, працюють та відпочивають в країнах Євросоюзу, з яких звичок та правил складається буденне життя європейця.

Під час інформаційного заходу перед присутніми виступили директор Наукового інформаційно-аналітичного Центру НАТО, начальник науково-дослідної частини, доцент кафедри політології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат політичних наук Олег Білоус, директор центру Богдан Волошинський та завідувач методичного кабінету центру Людмила Яковенко.

 

Навчання з питань правових аспектів діяльності місцевих органів виконавчої влади

11-12 травня 2016 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводився тематичний короткостроковий семінар «Правові аспекти діяльності місцевих органів виконавчої влади» для керівників юридичних служб, юрисконсультів апаратів райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

Навчання проводилися з метою удосконалення професійної діяльності працівників обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Програма семінару включала питання щодо новацій чинного законодавства України з питань державної служби, антикорупційного законодавства, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, практичного застосування Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

До викладання запрошувались фахівці – практики обласної державної адміністрації, регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги в Івано-Франківській області, управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, Регіонального офісу реформ в Івано-Франківській області.

В рамках семінару для юристів області проводилася тематична дискусія з представниками правоохоронних органів, що здійснюють в межах повноважень заходи щодо запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом чи фінансування тероризму на тему «Контроль і нагляд за виконанням законів у сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму. Судова практика з розгляду справ щодо запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму», в якій взяли участь представники прокуратури області та Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області.

Для поглиблення знань слухачі семінару отримали роздатковий матеріал: випуск 99/16 з серії «Довідково-інформаційні матеріали» «Тестові питання до Закону України «Про запобігання корупції» та Закон України  «Про державну службу» в друкованому форматі.