ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat документ 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat документ 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat документ 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(тел. факс)

55-18-59

навчально-методичний відділ   

77-57-09

бухгалтерія  

75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Травень 2018

Навчання працівників, які займаються питаннями бюджетування проектів та складанням кошторисів

24 травня в центрі проведено навчання на одноденному тематичному короткостроковому семінарі для працівників облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, рад об’єднаних територіальних громад, які займаються питаннями бюджетування проектів та складання кошторисів, на тему «Складання кошторисів проектів з використанням електронних таблиць», під час якого слухачі опанували виконання розрахунків бюджетів проектів з використанням електронних таблиць. Розробник та викладач семінару – Корнута Володимир Андрійович, кандидат технічних наук. Навчанням охоплено 36 осіб.

Завершення навчань державних службовців категорії посади «В» за професійними програмами підвищення кваліфікації

Впродовж двох тижнів з 14 по 25 травня в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проходили навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації дві групи спеціалістів структурних підрозділів обласної державної адміністрації та районних державних адміністрацій. Навчанням охоплено 37 слухачів, в тому числі  молодих державних службовців – 21.

Слухачі вивчали актуальні питання територіальної організації влади в Україні, правового забезпечення державної служби в Україні, Європейської та Євроатлантичної інтеграції України, гуманітарної і соціальної політики, управління регіональним економічним розвитком, організаційних та психологічних основ управління, службового діловодства, організації діяльності державного службовця, електронного урядування в Україні.

Для самостійного опрацювання слухачі отримали випуск 74 з серії «Навчально-методичні матеріали» «Службова кар’єра державних службовців в Україні», виданий центром (автор – Витко Т.Ю., кандидат наук з державного управління).

Навчання фахівців соціальної сфери з питань протидії торгівлі людьми

З метою забезпечення у працівників структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, соціальних працівників рад об’єднаних територіальних громад - відповідальних за встановлення статусу осіб, які постраждала від торгівлі людьми, необхідного рівня знань щодо особливостей організації та проведення соціальної роботи з особами, які постраждали від торгівлі людьми 22 – 23 травня в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проходило навчання за програмою тематичного короткострокового семінару «Механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні. Ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми».

Заняття зі слухачами проводили викладачі-практики, фахівці департаменту соціальної політики, департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, Івано-Франківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Івано-Франківського обласного центру зайнятості, Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області, активістка громадської організації «Центр допомоги «Людина». На семінарі навчалися 24 слухачі.

День Європи в Україні – 2018

Відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року №339/2003 в третю суботу травня в нашій державі відзначається День Європи в Україні.

У 2018 році святкування Дня Європи в Україні проходило 19 травня. В рамках святкування в центрі організовано тематичну книжково-ілюстративну виставку книг та інформаційних видань «День Європи в Україні». На виставці представлені видання, що розповідають про історико-культурну спадщину країн Європейського Союзу, про права та обов’язки Європейського Співтовариства, знайомлять з цікавими фактами про європейські країни, із яких дізнаємося, як живуть, працюють та відпочивають в країнах  Євросоюзу.

Презентація виставки відбулась 17 травня та 21 травня  для слухачів професійної програми підвищення кваліфікації – спеціалістів структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, категорія посад «В».

Під час інформаційних заходів перед присутніми виступили заступник директора центру з навчально-методичної роботи Любомир Бойчук та завідувач навчально-методичного кабінету центру Людмила Яковенко. 

Навчання з питань забезпечення доступу та оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних

15 травня в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій пройшов тематичний  короткостроковий семінар «Забезпечення доступу до публічної інформації. Оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних» для працівників райдержадміністрацій та міськвиконкомів, рад об’єднаних територіальних громад.

Заняття з фахівцями, які відповідають за доступ до публічної інформації, проводили науковець Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та викладачі – практики, працівники обласної державної адміністрації.

Слухачі отримали методичний матеріал з питань, що вивчалися на семінарі, підготовлений працівниками центру.

Реалізація державної політики з питань захисту прав споживачів

11 травня в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено навчання працівників департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, управлінь та відділів економіки райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування на тематичному короткостроковому семінарі  «Реалізація державної політики з питань захисту прав споживачів». Навчанням охоплено 21 слухач.

Програма семінару стосувалась питань нового українського законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та вимоги до їх маркування,  офіційного контролю операторів ринку, питаннями щодо  ринкового нагляду та його впливу на захист споживачів в Україні та державного регулювання та з питань державного регулювання тарифів на житлово-комунальні послуги.

Перед слухачами виступили фахівці-практики управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, а також управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.