ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Травень 2013

Другий тур "Кращий державний службовець"

Протягом 27-30 травня 2013 року у центрі пройшли навчання учасників другого туру всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» на тематичних короткострокових семінарах «Актуальні питання удосконалення діяльності державних службовців». Семінари були організовані для кращої підготовки учасників щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» до конкурсних випробувань ІІ туру Конкурсу.

Засідання комітету з проведення другого туру щорічного конкурсу «Кращий державний службовець»

21 травня 2013 року відбулося засідання комітету з проведення другого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»  в Івано-Франківській області під головуванням співголови організаційного комітету, начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Івано-Франківській області Світлани Онищук. Члени оргкомітету ознайомилися з підсумками проведення І туру Конкурсу серед державних службовців структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій області: переможцями       І туру  стали: в обласній державній адміністрації – 16 державних службовців (4 керівники, 12 спеціалістів) та в районних державних адміністраціях – 28 державних службовців (14 керівників, 14 спеціалістів). Всього у І турі Конкурсу взяли участь 172 державні службовці. Оргкомітет розглянув питання допуску переможців І туру до участі у ІІ турі Конкурсу,  затвердив Календарний план проведення ІІ туру та завдання конкурсних випробувань для учасників ІІ туру Конкурсу. У засіданні оргкомітету взяли участь директор центру Волошинський Богдан Іванович та заступник директора центру Бойчук Любомир Васильович.

Оцінювання кандидатів до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації"

20 травня 2013 року директор центру  Волошинський Богдан Іванович взяв участь у засіданні експертної комісії з оцінювання кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», під час якого розглянули та затвердили план роботи комісії та списки осіб, допущених до конкурсного відбору.

Для участі в конкурсі цього року подали  заяви 67 осіб, з них 65  допущені до оцінювання. Загалом у 2013 році загальна чисельність учасників збільшилася на 15% у порівнянні з минулим роком.

СІЛЬСЬКІ ГОЛОВИ ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ ВИВЧАЛИ МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ В НІМЕЧЧИНІ

Завершився ознайомчий візит делегації посадових осіб місцевого самоврядування області до міста Дінкельсбюль у Баварії. 

18 травня завершився ознайомчий візит групи посадових осіб місцевого самоврядування Прикарпаття у місто Дінкельсбюль (Земля Баварія) у Федеративній Республіці Німеччині.

 Візит здійснювався протягом 12-18 травня 2013 року у рамках реалізації на базі обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проекту міжнародної технічної допомоги «Формування громадянського суспільства у сільських і селищних громадах Івано-Франківської області» за підтримкою Фонду Ганса Зайделя. 

Метою поїздки було вивчення європейського і, зокрема, німецького досвіду розвитку місцевого самоврядування за участю громадськості у баварських містечках і селах. 

У складі делегації перебували сім молодих сільських голів, відібраних за підсумками конкурсу розроблених ними проектів місцевих ініціатив із залученням активних громадян, а також перший заступник голови обласної ради О.М.Левицький, директор обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Б.І. Волошинський та журналісти обласного телебачення «Галичина».

У програмі візиту були зустрічі з обербургомістром Дінкельсбюля Крістофом Хаммером, керівниками комунальних підприємств, активістами громадських організацій. Керівник проекту, колишній обербургомістр, доктор Юрген Вальхсхьофер консультував гостей з питань залучення активних громадян до участі у проектах соціального і культурного розвитку територіальних громад. Учасники делегації ознайомилися з об’єктами інфраструктури міста, оглянули реалізовані громадськістю  проекти у місті та приміських селах. 

Довідка:

Проект «Формування громадянського суспільства у сільських і селищних громадах Івано-Франківської області» реалізується протягом 2012-2013 років на базі Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за підтримкою і сприянням Фонду Ганса Зайделя та Державного міністерства внутрішніх справ Баварії (ФРН).

Метою проекту є сприяння формуванню осередків громадянського суспільства у сільських і селищних громадах Прикарпаття через активізацію участі громадян у розвитку місцевого самоврядування шляхом започаткування місцевих ініціатив соціального, культурного, спортивно-масового і т.п. характеру та втілення проектів розвитку місцевого самоврядування на відповідних територіях за участю жителів сіл і селищ, використовуючи німецький досвід залучення громадськості до участі у суспільних ініціативах.

 

 

Семінар з питань взаємодії з громадскістю

17 травня 2013 року завідувач методичного кабінету центру Яковенко Людмила Іванівна взяла участь у семінарі з питань взаємодії з громадськістю,  для викладачів предметів, пов’язаних з організацією взаємодії органів влади із громадськістю, регіональних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, що організовувався Секретаріатом Кабінету Міністрів України на базі Львівської обласної державної адміністрації.

Міжнародна науково-практична конференція

16-18 травня 2013 року  заступник директора центру Бойчук Любомир Васильович взяв у роботі Міжнародної науково-практичної конференції "Збалансований розвиток громад – основа сталого розвитку територій", що проходила у м. Вінниці та нараді керівників регіональних закладів перепідготовки  і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, яку проводив голова Нацдержслужби України В. Толклванов на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області.

Дні Європи в Україні

З нагоди проведення Дня Європи в Україні у 2013 році в центрі розгорнуто виставку книг та інформаційних видань про Європейський Союз та європейську інтеграцію України «Дні Європи в Україні».

Запропонована виставка охоплює широке коло питань, пов'язаних із головними віхами євробудівництва, правовою та інституційною основами Європейського Союзу, розвитком державної служби в Європейському Союзі, торговельно-економічними відносинами між Україною та ЄС.

Документи, представлені на виставці, також знайомлять з теоретико-методологічними засадами європейського управління, соціальною політикою у країнах Європейського Союзу, досвідом реформ країн Центрально-Східної Європи у контексті приєднання до Європейського Союзу та європейською перспективою України.

            Цікавими для відвідувачів виставки будуть матеріали щорічної Всеукраїнської конференції за міжнародною участю «Модернізація державного управління та європейська інтеграція України», яка проходила 25 квітня 2013 року в м. Київ.

Навчання з питань доступу до публічної інформації

13 – 14 травня 2013 р. в обласному центрі відбувся тематичний постійно діючий семінар «Забезпечення доступу до публічної інформації». Метою даного семінару є навчання слухачів щодо забезпечення належного  стану інформування громадян про діяльність органів влади, що обумовлено внесенням змін до Закону України «Про інформацію» та прийняттям Верховною Радою України 13 січня 2011 року Закону України «Про доступ до публічної інформації».

До викладання у семінарі залучені представники головного управління юстиції та прокуратури області; керівники та фахівці структурних підрозділів обласної державної адміністрації, зокрема: працівники відділу роботи із зверненнями громадян з питань забезпечення доступу до публічної інформації апарату обласної державної адміністрації; юридичного відділу облдержадміністрації; Управління державної служби  Головного управління державної служби України в Івано-Франківській області.

Участь у навчанні взяли 38  слухачів,- державних службовців VІ–VIІ категорій посад, працівників місцевих державних адміністрацій виконавчих апаратів районних рад і виконавчих комітетів міських рад, які відповідають за доступ до публічної інформації.

Обмін досвідом місцевого самоврядування

12 травня 2013 року переможці 1-річного проекту "Формування громадянського суспільства у сільських і селищних громадах Івано-Франківської області", молоді сільські та селищні голови, у складі 7 чоловік, під керівництвом першого заступника голови обласної ради Левицького О. М.  та директора центру Волошинського Б. І., вирушили в однотижневу  ознайомчу поїздку до міста Дінкельсбюль у Баварії , де на практиці зможуть вивчити німецький досвід розвитку місцевого самоврядування у баварських містечках і селах.