ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Червень 2014

Виїзні семінари

В червні відповідно до плану-графіка центру започатковано проведення циклу навчань на тематичних короткострокових виїзних семінарах за темою “Актуальні проблеми реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади” для працівників структурних підрозділів  районних державних адміністрацій, депутатів районних рад, працівників виконавчих апаратів районних рад, сільських і селищних голів, керівників бюджетних установ Івано-Франківської області.

Метою проведення тематичних короткострокових виїзних семінарів є ознайомлення слухачів з основними змінами нормативно-правового поля щодо децентралізації влади в Україні, реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади та його адаптація до європейських стандартів. Для ефективного засвоєння знань в рамках семінару проводяться лекції, бесіди, тематичні дискусії тощо.

Протягом червня - вересня 2014 року планується охопити усі райони області та міста обласного значення.

Завершення циклу семінарів "Ефективне спілкування з відвідувачами місцевих органів влади"

24 червня 2014 р. в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій завершився цикл семінарів  для працівників соціальної сфери в області.

За тематикою короткострокового  семінару «Ефективне спілкування з відвідувачами місцевих органів влади» у червні пройшли навчання 63 працівники соціальної сфери області.

Реалізація програми тематичного семінару допоможе працівникам соціальної сфери в області налагодити ефективне спілкування персоналу цих установ з відвідувачами, включаючи соціально уразливі верстви населення.

Ефективне спілкування з відвідувачами місцевих органів влади

12 червня 2014 р. в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводиться тематичний короткостроковий семінар «Ефективне спілкування з відвідувачами місцевих органів влади» для керівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення, директорів центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

За цією тематикою семінару, протягом червня в центрі заплановані навчання ще двох груп слухачів, а саме:

·      директорів територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районів, міст – 19 червня;

·      директорів будинків – інтернатів (пансіонатів), директора обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, завідувачів стаціонарних відділень територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районів, міст – 24 червня.

Такий цикл семінарів для працівників соціальної сфери в області має допомогти налагодити ефективне спілкування персоналу цих установ з відвідувачами, зокрема й з соціально уразливих верств населення, успішно долати бар’єри міжособистісного спілкування, поліпшити стресостійкість працівників, оволодіти знаннями з психології ділового спілкування.

До викладання на цьому семінарі залучені викладачі – практики, фахівці-психологи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та працівники центру.

Для слухачів семінару підготовлений збірник навчально-методичних матеріалів «Бібліотека державного службовця» з питань конфліктології, комунікативної компетентності та комунікативних заходів у роботі державного службовця, невербальної комунікації державного службовця та ділового мовлення.

ЗАВЕРШЕНО ДРУГИЙ ТУР ЩОРІЧНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ» В ОБЛАСТІ

11 червня 2014 року в  Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій завершилися конкурсні змагання учасників II туру конкурсу «Кращий державний службовець». Основним акцентом цього дня стало проведення публічних виступів з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни та реформування державного управління. Конкурсанти презентували свої творчі завдання у вигляді публічного виступу за обраною темою,  що надало можливість проявити свої фахові та інтелектуальні якості. Учасники конкурсу довели, що вони відповідають високим сучасним вимогам і критеріям, є фаховими, духовно багатими й високоосвіченими людьми, які прийшли на службу державі за покликанням.

Слід також відзначити якісну роботу членів оргкомітету конкурсних випробувань, які забезпечили всі умови для чесного та прозорого змагання, а також  створили творчу і доброзичливу атмосферу конкурсу.

Всі учасники ІІ туру отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації в рамках проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

ДРУГИЙ ТУР ЩОРІЧНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

 Протягом 10–11 червня 2014 року на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» на базі Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій  проводиться  другий тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в Івано-Франківській області серед працівників місцевих державних адміністрацій.

У відкритті конкурсних змагань взяли участь співголови організаційного комітету з проведення Конкурсу в області: заступник голови – керівник апарату ОДА Сергій Адамович та начальник управління державної служби Головдержслужби в області Світлана Онищук.

Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» проводиться з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

У Конкурсі змагаються державні службовці – працівники обласної та районних державних адміністрацій у двох номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст».

До участі у другому турі Конкурсу в області  рішенням організаційного комітету було допущено 31 учасника – переможця першого туру Конкурсу, у тому числі 8 працівників обласної та 23 працівники районних державних адміністрацій.

Основною вимогою до конкурсантів є: ґрунтовні знання з питань державного управління, креативність, високі професійні здібності, ораторська майстерність публічного виступу, а також володіння знаннями нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства в Україні.

Переможці другого туру Конкурсу у відповідних номінаціях представлятимуть  нашу область на третьому загальнодержавному турі Конкурсу у другому півріччі цього року.

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець», який цього року проводиться вже всьоме, покликаний презентувати кваліфікованих та перспективних працівників, а також виявити професійних та талановитих державних службовців.

Навчання з питань надання адміністративних послуг

 

 

05 – 06 червня 2014 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проходить четвертий, завершальний, у цьому півріччі тематичний постійно діючий семінар «Надання адміністративних послуг» для працівників районних, міських центрів надання адміністративних послуг.

Семінар орієнтований на поглиблення знань та отримання практичних навичок з питань надання адміністративних послуг та дозвільних процедур в різних сферах життєдіяльності. Для цього до викладання залучено керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та фахівців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в області:

  • Поповича Володимира Васильовича, директора департаменту економіки обласної державної адміністрації;
  • Римарука Петра Васильовича, державного адміністратора – директора обласного дозвільного центру Івано-Франківської обласної державної адміністрації;
  • фахівців реєстраційної служби Головного управління юстиції в Івано-Франківській області;
  • фахівців Управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області;
  • фахівців Головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби в Івано-Франківській області;
  •   фахівців Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

Навчання профспілки

З 02 по 04 червня 2014 року у центрі проводиться навчання на тематичному короткостроковому семінарі «Правове регулювання трудових відносин та соціального забезпечення працівників державних установ» для працівників районних державних адміністрацій та структурних підрозділів обласної державної адміністрації, які належать до виборного профспілкового активу профспілки працівників державних установ (голів та заступників голів первинних профспілкових організацій, членів виборних органів профспілки).

Актуальність цього семінару полягає у забезпеченні необхідного рівня знань чинного трудового та профспілкового законодавства з метою підвищення рівня організації роботи первинних профспілкових організацій, подальшого розвитку соціального діалогу між профспілкою та адміністраціями установ і організацій галузі.

На завершення семінару 04 червня для слухачів відбудеться  тестування, ділова гра щодо дотримання Статуту профспілки працівників держустанов, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», трудового законодавства.