ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Червень 2015

Навчання  з питань оформлення, написання та порядку подання проектів з метою залучення міжнародної технічної допомоги 

03 червня 2015 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тематичний короткостроковий семінар “Вимоги до оформлення, написання та порядок подання проектів з метою залучення міжнародної технічної допомоги” для працівників райдержадміністрацій та міськвиконкомів, районних рад, бюджетних установ. Навчанням охоплено 23 слухачів.

Семінар проводився з метою забезпечення у працівників структурних підрозділів, які ведуть питання реалізації державної політики у сфері євроінтеграції та розвитку міжнародного співробітництва в області, а також регіонального розвитку у райдержадміністраціях і міськвиконкомах, виконавчих апаратах районних рад та бюджетних установах, необхідного рівня знань та практичних навиків щодо розробки і реалізації проектів з метою залучення міжнародної технічної допомоги.

Заняття зі слухачами проводили науково-педагогічні працівники: Васильченко Галина Василівна, Голова правління громадського центру «Ділові ініціативи», доцент кафедри теорії економіки та управління інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі Івано-Франківського національного університету нафти і газу, кандидат економічних наук та Кулик Тетяна Павлівна, асистент кафедри теорії економіки та управління  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Для самостійного опрацювання від Західноукраїнського ресурсного центру  слухачі отримали комплект навчальних видань, який включав:

1.       Стоцько З. Основи залучення ресурсів у громаді: навч. посіб. / Зоряна Стоцько; [Західноукраїнський ресурсний центр]. – Львів :Видавництво ТзОВ «Часопис», 2012. – 64с.

2.       Програми розвитку села в Україні: збірник матеріалів/[Західноукраїнський ресурсний центр]. - Львів :Видавництво ПП Кудла Г.Я., 2014. – 64с.

3.       Довган Л., Лазарчук П., Стоцько З., Полуйко В. Посібник для лідерів самоврядування. Методи складання проектних заявок: навч. посіб. / [Західноукраїнський ресурсний центр]. – Львів : ФОП Кудла Г. Я., 2014. – 64с.

Навчання керівників і спеціалістів структурних підрозділів ОДА і РДА

На базі Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації проходить тематичний короткостроковий семінар «Ефективне спілкування з відвідувачами місцевих органів влади» для керівників і спеціалістів  структурних підрозділів облдержадміністрації і райдержадміністрацій.

Навчання проводять викладачі-психологи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, викладачі центру. Навчанням охоплено 21 слухача.

Слухачі семінару знайомляться з питаннями подолання труднощів у спілкуванні з відвідувачами у місцевих органах влади, психологічними бар’єрами міжособистісного спілкування на державній службі, соціальними установками та стереотипами в ділових та міжособистісних взаєминах, ознайомляться з психологією ділового спілкування у трудовому колективі та з відвідувачами, а також з етикетом вербальної взаємодії системи «державний службовець-відвідувач».

З метою ефективного засвоєння знань, слухачі семінару отримають компакт-диск в якому підготовлено збірник навчально-методичних матеріалів «Бібліотека державного службовця» випуск2,  за тематикою  програми семінару.