ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Червень 2016

НА ПРИКАРПАТТІ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ДРУГИЙ ТУР ЩОРІЧНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

Протягом 15 – 16 червня 2016 року в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій  проводилися конкурсні випробування у рамках другого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в Івано-Франківській області серед працівників місцевих державних адміністрацій: співбесіда з питань державного управління, виконання практичних завдань і тестів з питань службової етики та етикету і публічні виступи учасників з актуальних питань суспільно-політичного розвитку та реформування державного управління.

У конкурсі змагалися державні службовці – 7 працівників обласної та 22 працівники районних державних адміністрацій у двох номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст».

Переможці другого туру у відповідних номінаціях будуть визначені організаційним комітетом з проведення в області другого туру Конкурсу і представлятимуть область на третьому загальнонаціональному турі Конкурсу у другому півріччі цього року.

ДОВІДКОВО:

Конкурс проводиться на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» щороку в усіх регіонах України у три тури за таким графіком:

–   перший  тур – березень – квітень,

–   другий  тур – травень – червень,

–   третій  тур – вересень – жовтень.

 

Консультації щодо розвитку добровільних пожежних дружин у громадах Прикарпаття надавали німецькі експерти

07 – 10 червня  2016 року обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій спільно з  Управлінням державної служби України з надзвичайних ситуацій в області та за підтримкою Фонду Ганса Зайделя здійснював другий етап проекту «Сприяння розвитку добровільних пожежних дружин (команд)  у громадах Івано-Франківської області»,  який  реалізується на Прикарпатті протягом 2016 року.

Протягом цих днів за участю експертів Фонду доктора Юргена Вальхсхьофера та Вальтера Шваба було здійснено візити у територіальні громади і проведено 7 коротких консультаційних семінарів для посадових осіб місцевого самоврядування та членів добровільних пожежних дружин  (команд) у сільських і селищних громадах Коломийського, Снятинського, Долинського, Рожнятівського і Тисменицького районів та сільських громадах, що входять до території Івано-Франківської міської ради.

Під час візитів у територіальні громади експерти Фонду Ганса Зайделя ознайомилися з напрацьованим досвідом проведення заходів з пожежної безпеки у населених пунктах, практикою діяльності підрозділів місцевої пожежної охорони та зі станом робіт щодо створення і пожвавлення діяльності добровільних пожежних формувань. Надавалися консультації щодо роботи зі створення добровільних пожежних дружин і команд та  рекомендації щодо їх розвитку за участю і підтримкою громадськості. Проводилися зустрічі з депутатами і членами виконавчих комітетів сільських і селищних рад, керівниками бюджетних установ і комунальних підприємств, активістами громадських організацій, підприємцями та  ініціативними громадянами, які залучаються до створення добровільних пожежних формувань у громадах. У консультаційних семінарах також брали участь керівники і спеціалісти районних відділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, керівні працівники районних рад і районних державних адміністрацій.

Учасникам консультаційних семінарів пропонувалося використати досвід залучення громадськості до участі у добровільних пожежних формуваннях у Федеративній Республіці Німеччині, зокрема у землі Баварія.

У завершальний день візиту 10 червня експерти Фонду Ганса Зайделя взяли участь у проведенні на базі спортивного комплексу Аварійно-рятувального загону спеціального призначення  у м. Івано-Франківську змагань між районними командами членів добровільних пожежних формувань.

 

Довідково: Реалізація проекту «Сприяння розвитку добровільних пожежних дружин (команд)  у громадах Івано-Франківської області» здійснюється відповідно до протоколу намірів щодо співробітництва між Фондом Ганса Зайделя, обласною радою та обласною державною адміністрацією, підписаного 4 квітня цього року головою Івано-Франківської обласної ради Олександром Сичем, заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ярославом Паранюком та керівником проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдові і Румунії Даніелем Зайберлінгом.