ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Вересень 2014

Розпочав роботу німецько-український семінар з питань формування  добровільних пожежних дружин у громадах

22 вересня розпочав роботу триденний семінар “Формування добровільних пожежних дружин (команд) у сільських і селищних громадах”, який проводить Івано-Франківський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій за підтримкою і сприянням Фонду Ганса Зайделя (ФРН) та спільно з Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

Метою семінару є  надання знань та умінь посадовим особам місцевого самоврядування  для активізації роботи зі створення у громадах пожежних формувань на виконання розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 15 липня 2014 року №430 «Про створення та сприяння функціонуванню добровільної пожежної охорони», а також використання у цій роботі німецького досвіду організації пожежної справи і залучення громадськості до участі у добровільних пожежних командах.

Цільова група учасників включає   сільських і селищних голів, у сільських та селищних радах яких вже діють підрозділи місцевої пожежної охорони, а також тих, що розпочинають роботу щодо формування добровільних пожежних дружин (команд) відповідно до Порядку функціонування добровільної пожежної охорони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 року №564.

Протягом трьох днів слухачі семінару вивчатимуть порядок формування добровільних пожежних дружин (команд) відповідно до чинного українського законодавства, а також  знайомитимуться з досвідом організації пожежної справи у Федеративній Республіці Німеччині і, зокрема, у землі Баварія.

На відкритті семінару було заслухано доповідь першого заступника начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області Ігора Оксентюка на тему «Загальна характеристика стану пожежної та техногенної безпеки в Івано-Франківській області». У перший день роботи семінару практичні заняття проводилися також на базі  Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

На другий день учасники семінару зможуть ознайомитися з досвідом роботи підрозділів місцевої пожежної охорони у Олешівській сільській раді Тлумацького району та Коршівській сільській раді Коломийського району, де будуть проведені виїзні практичні заняття.

Третій день орієнтовано на ознайомлення з міжнародним досвідом у сфері пожежної безпеки. Заняття за тематикою теоретичних і практичних аспектів організації пожежної справи та участі у ній громадськості у Федеративній Республіці Німеччині проводять доктор Юрген Вальхсхьофер, який має чималий досвід як наукової і викладацької, так  і  практичної  роботи  управлінця (впродовж  18 років був бургомістром міста Дінкельсбюль у Баварії) і Вальтер Шваб, який є експертом з організації діяльності добровільних пожежних формувань у громадах Баварії.

За підсумками роботи семінару буде проведено нараду з питань продовження співпраці Фонду Ганса Зайделя з органами місцевого самоврядування Прикарпаття  у зазначеній сфері у 2015 році.