ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Листопад 2017

Організація мобілізаційної роботи

16 листопада 2017 року у Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося навчання працівників облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, які відповідають за організацію мобілізаційної роботи на тематичному короткостроковому семінарі «Організація мобілізаційної роботи».

У відкритті навчання взяв участь і виступив із вступним словом керівник апарату обласної державної адміністрації Роман Маланій.

9 листопада, в День української писемності завершилося навчання на тематичному постійнодіючому семінарі “Ділова українська мова у сфері державного управління”

9 листопада, в День української писемності та мови, завершилося навчання працівників апарату і структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, виконавчих апаратів обласної і районних рад, міськвиконкомів, органів державної влади та рад об’єднаних територіальних громад на тематичному постійно діючому семінарі “Ділова українська мова у сфері державного управління”.

У другому півріччі у двох групах навчанням на цьому семінарі охоплено 65 слухачів. Заняття проводили як науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, так і викладачі-практики, працівники місцевих органів влади та обласних установ і організацій. Мета проведення цього навчального заходу – актуалізувати і поглибити знання працівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з досконалого володіння сучасною українською літературною мовою і діловим мовленням, розвинути мовні та мовленнєві вміння й навички, які допомагають здійснювати  професійне усне і писемне спілкування  на рівні сучасних вимог, визначених Конституцією України, законодавством про мови, законами України “Про державну службу”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”.

Слухачі семінару отримали нове видання центру (серія “Навчально-методичні матеріали” випуск 72) “Ритуалізована поведінка в діловому спілкуванні”, автором якого є Світлана Литвин-Кіндратюк, доцент кафедри педагогічної та вікової психології Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника, кандидат психологічних наук.

Також разом із сертифікатами про підвищення кваліфікації їм було вручено запрошення на виставку-презентацію друкованої продукції “Сторінками української книги”, яка проводиться 9-10 листопада за сприянням Івано-Франківської облдержадміністрації до Дня української писемності та мови.

«Ділова українська мова у сфері державного управління»

З 6 по 9 листопада  в центрі навчаються працівники апарату і структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, виконавчих апаратів обласної і районних рад, міськвиконкомів, органів державної влади та рад об’єднаних територіальних громад на тематичному постійно діючому семінарі «Ділова українська мова у сфері державного управління».

Програма семінару допоможе слухачам засвоїти основні лексичні, граматичні й стилістичні норми офіційно-ділового стилю, уникнути найпоширеніших помилок у діловому мовленні та підвищити рівень ділового документування та спілкування  у сфері державного управління.

До проведення занять залучені як науково-педагогічні працівники, так і викладачі-практики, працівники органів влади різного рівня та обласних установ і організацій.

Слухачі семінару отримають нове видання центру (серія «Навчально-методичні матеріали» випуск 72) «Ритуалізована поведінка в діловому спілкуванні»,автором якого є доцент кафедри педагогічної та вікової психології Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника, кандидат психологічних наук Світлана Литвин-Кіндратюк.

Завершення семінару припадає на День української писемності та мови, який щорічно традиційно відзначається в Україні 9 листопада. Це свято гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадського світогляду та відповідальності за збереження і розвиток найбільшого і найдорожчого добра нашого народу-української мови.

Наукові читання до 100-річчя подій Української революції

02 листопада на виконання Указу Президента України від 22.01.2016 року №17/2016 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено наукові читання «Століття революційних перетворень і державотворення в Україні (1917-2017 рр.)»

Наукові читання центр проводив у листопаді 2017 року – Року Української революції 1917-1921 років, оскільки саме в цьому місяці у нашій державі урочисто відзначаються роковини двох визначних віх історії українського народу:

·        1 листопада – 99-а річниця проголошення Західно-Української Народної Республіки;

·        20 листопада – 100-річчя проголошення Української Народної Республіки ІІІ Універсалом Української Центральної Ради.

Участь у відкритті читань взяли перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій і керівник апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації Роман Маланій.

Доповідь про державно-політичну систему Західно-Української Народної Республіки, 99-річчя проголошення якої відзначалося напередодні, зробив доктор історичних наук Володимир Великочий, а про політичне значення 100-ліття Української революції – доктор політичних наук Іван Монолатій.  Тематика інших доповідей  у програмі читань відобразила аналіз як історичних подій, так і актуальних проблем сучасного процесу державотворення з урахуванням історичного досвіду.

У проведенні читань взяли участь науково-педагогічні працівники – викладачі центру, керуючі справами виконавчих комітетів міських рад, керуючі справами виконавчих апаратів районних рад, керівники апаратів районних державних адміністрацій і представники територіальних органів центральних органів виконавчої влади в області. 

Відбувся також відеоміст з Вінницьким, Миколаївським і Чернігівським обласними центрами перепідготовки та  підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій і презентація збірника наукових статей «Професійна освіта управлінських кадрів: проблеми, дослідження, досвід».

Проведення наукових читань було приурочено також до 20-річчя утворення і діяльності центру (1997 - 2017 роки). З цієї нагоди у приміщенні центру розгорнуто виставку документів і видань «Два десятиліття роботи центру», з якою мали змогу ознайомитися учасники читань.

 

Довідково: Івано-Франківський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій є комунальним закладом післядипломної освіти, який утворено розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 21 липня 1997 року № 530 на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1996 року №224 “Про центри підвищення кваліфікації державних службовців і керівників державних підприємств, установ й організацій” та Указу Президента України від 30 травня 1995 року №398 «Про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців». Відповідно до рішення обласної ради від 19 лютого 1999 року № 116-6/99 “Про вступ в склад співзасновників центру підвищення кваліфікації державних службовців і керівників державних підприємств, установ й організацій” і розпорядження голови облдержадміністрації від 28 лютого 2000 року № 110 засновниками центру є обласна рада і обласна державна адміністрація. За 20 років у центрі (станом на 1 листопада 2017 року) пройшли підвищення кваліфікації 43174 слухачі на 1578 навчальних заходах.