ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Травень 2017

Виставка до Дня Європи в Україні

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Щороку, в середині травня, центр традиційно відзначає День Європи в Україні.

Цього року це особливе свято, адже 17 травня 2017 року у Страсбурзі було підписано угоду про надання безвізового режиму для громадян України та право на безвізовий в’їзд до країн ЄС та членів Шенгенської зони за межами Євросоюзу.

22 травня 2017 року з нагоди відзначення днів Європи у  центрі підготовлено тематичну книжково-ілюстративну експозицію. Документи, фотографії, матеріали та викладка літератури «Відкриваємо Європу разом» інформують про Європейський Союз, історію його утворення, про історико-культурну спадщину країн ЄС, про національні культурні традиції, звичаї та обряди народів Європи, а також знайомлять  з туристичними можливостями країн Європейського Союзу.

Відкриття виставки проходило для слухачів, які навчалися на тематичному короткостроковому семінарі «Актуальні питання діяльності архівних установ області» – начальників архівних відділів райдержадміністрацій  та міськвиконкомів.

Під час заходу перед присутніми виступили директор центру Богдан Волошинський та завідувач навчально-методичного кабінету центру Людмила Яковенко.

Пам’ятаємо і вшановуємо

Починаючи з 2016 року 9 травня в Україні відзначається не просто День перемоги, а День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Для нашого краю Друга світова війна почалася не  з 22 червня 1941 року, а з 1 вересня 1939 року, коли Німецька держава напала на Польщу, в складі якої знаходилися західні області України, а закінчилася – капітуляцією Японії у вересні 1945 року.

Європа визнає, що ця війна була спровокована не націями, не народами, а урядами. У світі чудово розуміють, що німецькі вояки були просто вояками, які виконували свою роль, кожен вояк виконував обов’язок перед своєю державою. Тому європейці відзначають 8 травня як день пам’яті тих, хто загинув під час Другої світової війни.

Сьогодні і нам треба зрозуміти, що день загибелі дідів і прадідів не повинен святкуватися. Замість цього потрібно шанувати пам’ять всіх тих, хто загинув. В цей день і старше, і молодше покоління згадує і вшановує мільйони жертв цієї війни, кожного, хто боровся з нацизмом, для того, щоб не допустити  наступної світової трагедії.

11 травня 2017 року в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося відкриття виставки документів та видань «Прикарпаття у вихорі Другої світової війни», присвяченої подіям і долям людей періоду Другої світової війни на Прикарпатті.

Захід проведено під час першого дня роботи тематичного короткострокового семінару «Консультації з громадськістю як механізм ефективного забезпечення реалізації державної політики у сфері розвитку громадянського суспільства», на якому навчаються працівники обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, міськвиконкомів, що ведуть питання консультацій з громадськістю та сприяння розвитку громадянського суспільства.

У відкритті виставки взяв участь і виступив із вступним словом керівник апарату обласної державної адміністрації Роман Маланій.

Директор Державного архіву області Ігор Гриник презентував добірку копій унікальних матеріалів із фондів Державного архіву області, які розкривають документи про насильне вивезення окупантами населення Прикарпаття, про злочини нацистів на теренах області, про рух опору загарбникам та про визволення міста Станіслава від нацистської окупації.

Книги, публікації та фотоматеріали книжково-ілюстративної виставки перенесли присутніх у тяжкі часи фашистської окупації Прикарпаття, відкрили сторінки історії про героїзм учасників руху опору, воїнів-визволителів та мирного населення у роки кривавої війни.

У заході також взяли участь директор центру Б. Волошинський та завідувач навчально-методичного кабінету центру Л. Яковенко.